Kontakt

Salgskonsulenter


IKKE FOR PRIVATE
- kontakt til salgskonsulenter er udelukkende for professionelle




København og omegn:

  Henrik Tvede
  Tlf.: 25 42 12 82
  E-mail: HTPETERSEN@PPG.COM







Storkøbenhavn og Nordsjælland:

  Henrik Strømann
  Tlf.: 25 16 82 85
  E-mail: STROEMANN@PPG.COM








Køge:

  Casper Due Bjerg
  Tlf.: 61 20 73 20
  E-mail: CDBJERG@PPG.COM




 

 

Vestsjælland:
 
  Michael Stadil
  Tlf.: 30 50 37 87
  E-mail: STADIL@PROPAINTING.DK





 

Midt- & Sydsjælland:
 
  Thomas Vallentin
  Tlf.: 40 79 66 65
  E-mail: VALLENTIN@PPG.COM







Fyn, Fredericia og Kolding:
 
  Peder G. Nissen
  Tlf.: 21 69 44 63
  Nissen@PPG.COM
 
 
 


 
Syd- og sønderjylland:
 
  Henrik Schmidt
  Tlf.: 25 42 11 98
  HSCHMIDT@PPG.COM







Aarhus og omegn:
 
  Steffen Lund
  Tlf.: 25 42 12 72
  SLund@ppg.com


 
 

 
Nordvestjylland:
 
  Jens Toftgård
  Tlf.: 40 19 88 76
  E-mail: TOFTGAARD@PPG.COM







Nordjylland:
 
  Morten B. Pedersen
  Tlf.: 40 21 86 26
  E-mail: MBPEDERSEN@PPG.COM







Grønland:
 
  Jens Fjordside Riis
  Tlf.: 41 33 40 65
  E-mail: JFRIIS@PPG.COM







Salgschef:
 
  Michael Nielsen
  Tlf.: 40 77 76 37
  E-mail: MNIELSEN@PPG.COM







Centerchef:
 
  Gorm Aarre Nielsen
  Tlf.: 20 15 80 85
  E-mail: GNIELSEN@PPG.COM